Strona główna › Internat

Internat


 

Szkoła dysponuje własnym internatem dla dziewcząt i chłopców z ok. 90 miejscami noclegowymi, połączonym z budynkiem szkoły. Pokoje są 2-, 3-  i 4-osobowe.
 Zapewniamy całodzienne wyżywienie w przestronnej stołówce. Na każdym piętrze znajdują się ogólnodostępne sanitariaty z pełnym węzłem sanitarnym, świetlice telewizyjne. Nasi wychowankowie mają do dyspozycji „pokoje cichej nauki”, mogą korzystać z biblioteki szkolnej, szkolnych pracowni komputerowych, korzystają z bezpłatnych korepetycji z przedmiotów ścisłych prowadzonych przez nauczycieli naszej szkoły.

 

Sprawność fizyczną rozwijają w siłowni, Sali sportowej, na terenie obiektu sportowego „Orlik 2012” z boiskami do piłki nożnej, siatkowej, koszykówki, kortem tenisowym i bieżnią.

Nasza młodzież ma wpływ na organizację i uatrakcyjnienie życia w internacie poprzez działalność w wybieranej corocznie Młodzieżowej Radzie Internatu. Organizuje tradycyjne imprezy internackie: Otrzęsiny Pierwszoklasistów, Dzień Chłopaka, Andrzejki, Wieczór Wigilijny, Dzień Kobiet. Społeczność internacka uczestniczy też w turniejach sportowych, zajęciach integracyjnych, warsztatach komunikacji interpersonalnej, dba o estetykę i wystrój pomieszczeń internackich na co dzień i na okoliczność świąt.

 

UWAGA! KANDYDACI DO INTERNATU

 

Podanie proszę złożyć w sekretariacie ZSEiT do 10 lipca 2018.

Lista osób przyjętych do internatu ogłoszona zostanie 11 lipca 2018r. (do wglądu w sekretariacie szkoły).

Koszty związane z pobytem w internacie w roku szk. 2018/19:

·        zakwaterowanie – 45zł/miesiąc

·        wyżywienie – 11zł/dzień żywieniowy.

Kwaterowanie rozpoczyna się 2-09-2018 od godz. 16.00.

W celu zakwaterowania w internacie należy przedstawić dowód wpłaty za pierwszy miesiąc (wyżywienie na wrzesień – 176 zł, zakwaterowanie – 45 zł).

Comiesięczne wpłaty za zakwaterowanie i wyżywienie należy dokonywać przelewem na podane niżej konto szkoły do 5-go każdego miesiąca, z wpisaniem na przekazie: imię i nazwisko ucznia, za zakwaterowanie ….zł, za wyżywienie ...zł

Konto ZSEiT w Pasłęku: PKO BP S.A. Pasłęk nr 78 1020 1752 0000 0102 0006 8155

Spis rzeczy niezbędnych w internacie: powleczenie pościeli (prześcieradło, powłoka, powłoczka, lampka biurowa), piżama, podomka/szlafrok, obuwie domowe, obuwie pod prysznic, przybory toaletowe.

 

  

Kadra internatu:

  • Mariola Kostecka – kierownik internatu
  • Wychowawcy: Anna Akmin, Dorota Bieńkowska, Adam Sienkiewicz. 

Internat jest też dostępny (w miarę posiadanych miejsc) dla uczniów Zespołu Szkół w Pasłęku.

 

 ‹ cofnij drukuj do góry