Strona głównaSzkolne aktualności › Finał „SZLACHETNEJ PACZKI” w ZSEiT

Finał „SZLACHETNEJ PACZKI” w ZSEiT

[13.12.2018]

„SZLACHETNA PACZKA” to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, do realizacji którego przyłączył się Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku.

Przez trzy tygodnie cała szkolna społeczność zbierała dary, by móc wraz z opiekunami rodziny przekazać zgromadzone paczki. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu udało się spełnić oczekiwania p.Basi i Przemka, włącznie z zakupem lodówki. Pani Basia serdecznie dziękowała za okazane serce i życzliwość.

Chciałabym bardzo podziękować wszystkim tym, którzy uczestniczyli w akcji - bez Was pomaganie innym nie byłoby możliwe. To co się wydarzyło, jest niesamowite. Dziękuję młodzieży i rodzicom, wychowawcom i nauczycielom, pracownikom, dyrekcji i każdemu z osobna. Jesteście WIELCY.

Info ZSEiT: opiekun samorządu uczniowskiego Monika Kucińska