Strona głównaSzkolne aktualności › Zabawę czas zacząć! – studniówka w ZSEiT

Zabawę czas zacząć! – studniówka w ZSEiT

[18.01.2019]

W sobotę, 12 stycznia 2019 r. odbyła się studniówka uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku.

„Zabawę czas zacząć!”- takimi słowami rozpoczął się bal studniówkowy ZSEiT w Pasłęku. Tegoroczni maturzyści z klasy III liceum i z klas IV technikum mieli zaszczyt gościć dyrektora szkoły Mariana Matuszczaka, starostę elbląskiego Macieja Romanowskiego oraz burmistrza Pasłęka Wiesława Śniecikowskiego. Maturzyści gościli także swych przyjaciół, rodziców, nauczycieli. Od gości uczniowie przyjęli życzenia jak najwyższych wyników na maturze i dobrej zabawy do białego rana. Młodzież podziękowała wychowawcom: paniom Bogumile Olendzkiej-Kozickiej, Annie Turowskiej i Barbarze Żak za trud wychowania oraz rodzicom, w szczególności pani Małgorzacie Sadowskiej,  za pomoc w organizacji balu. Aby tradycji stało się zadość, młodzież zatańczyła poloneza, do którego przygotowywała się przez wiele tygodni pod okiem pani Anety Wołosz.

W tę wyjątkową i jedyną noc wszyscy maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi bawili się wspaniale.

Info ZSEiT: Barbara Żak