Strona głównaSzkolne aktualności › Kadeci ZSEiT na posterunku w Krasinie

Kadeci ZSEiT na posterunku w Krasinie

[04.09.2019]

W dniach 21-25 sierpnia br. odbyła się kolejna edycja Pasłęckich Zawodów Balonowych im. Bogusława Stankiewicza. Uroczyste podsumowanie odbyło się w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku, podczas którego wręczono nagrody i puchary ufundowane przez sponsorów.

Uczestnicy pamiętali także o tych, którzy odeszli i w dniu 23 sierpnia złożyli wiązanki kwiatów na mogile Bogusława Stankiewicza oraz przy obelisku upamiętniającym tragicznie zmarłego kpt. pil. Krzysztofa Sobańskiego z 22 Bazy Lotnictwa z Malborka. Kadeci z ZSEiT, mimo że były wakacje, zaciągnęli posterunek honorowy. Wiązankę kwiatów złożyli także dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku Marian Matuszczak i starosta elbląski Maciej Romanowski.

Wartownikami na posterunku honorowym byli:

1.      Zuzanna OZGA-ZAJŁO

2.      Julia ANTCZAK