Strona główna › Szkolne aktualności

Sztandar ZSEiT salutuje sztandarowi pułku

22.10.2019
Każdy żołnierz wie, ile znaczy sztandar.

Dzień Edukacji Narodowej w ZSEiT

18.10.2019
Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto dla wszystkich związanych ze szkołą i procesem edukacji.

Szkolenie uczniów z ZSEiT Komisariacie Policji

16.10.2019
W dniach 7 i 9 października 2019 r. uczniowie dwóch klas o ukierunkowaniu obronnym z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku odbyli szkolenie w Komisariacie Policji w Pasłęku.
więcej ›

Ślubowanie i otrzęsiny pierwszych klas w ZSEiT

„Nauczycielom, rodzicom i moim kolegom ślubuję uroczyście…”
więcej ›

Mundurowi z ZSEiT na obozie szkoleniowym

03.10.2019
Po raz dwudziesty siódmy uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku uczestniczyli w obozie szkoleniowym, w bazie 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej im. Króla Stefana Batorego w Braniewie.

„Srebro” dla chłopców z ZSEiT

01.10.2019
25.09.2019 r. w elbląskim Parku Modrzewie odbyły się finałowe zawody Licealiady Powiatowej w sztafetowych biegach przełajowych 10 x 800m.

25-lecie 9. Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej

30.09.2019
9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej ma 25 lat. Jubileusz świętowała w piątek 27 września wraz z mieszkańcami i przyjaciółmi brygady. W czasie uroczystego apelu wręczono medale, wyróżnienia i odznaki.
więcej ›

Kadeci z ZSEiT na podium turnieju strzeleckiego

25.09.2019
W sobotę, 21 września w 9 Braniewskiej Brygadzie Kawalerii Pancernej im. Króla Stefana Batorego w Braniewie na przykoszarowej strzelnicy pistoletowej odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Dowódcy 9 BBKPanc. z okazji XXV- lecia jej istnienia.

Młodzież z ZSEiT na targach rolniczych w Bednarach k. Poznania

23.09.2019
20 września 2019 r. uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku uczestniczyli w Międzynarodowej Wystawie Rolniczej Agro Show w Bednarach 2019.

Z ZSEiT do Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie

20.09.2019
Absolwenci klas wojskowych z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku nie zapominają o swojej „Alma Mater" i z chęcią dzielą się własnymi doświadczeniami z marszu na najlepsze uczelnie wojskowe.

strona: 1 / 29