Strona główna › Szkolne aktualności

Praktyki uczniów ZSEiT w Itzehoe

21.03.2019
W dniu 3 marca 2019 roku sześcioosobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku wyjechała na 11-dniowe zagraniczne praktyki zawodowe.

Sukcesy lekkoatletów z ZSEiT

20.03.2019
W dniu 15.03.2019 r. w pasłęckim Parku Ekologicznym odbyły się Mistrzostwa Województwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych.

Uczniowie ZSEiT na AGROTECH 2019

18.03.2019
Już po raz drugi w tym roku szkolnym uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku kształcący się w branży rolniczej wyjechali do Kielc na targi rolnicze Agrotech.

Mistrzowie kuchni w ZSEiT

12.03.2019
Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku zaprasza na Rodzinną podróż kulinarną… po smakach Warmii i Mazur.

Ekipa ZSEiT na V Giełdzie Szkół w Małdytach

08.03.2019
Na V już Giełdzie Szkół Ponadgimnazjalnych w Małdytach byliśmy obecni w dniu 7 marca z ofertą edukacyjną dla uczniów III klas gimnazjum i VIII klas szkól podstawowych na rok szkolny 2019/2020.

ERASMUS+ i PO WER w ZSEiT

07.03.2019
Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku są w trakcie przygotowań do podboju hiszpańskiego i włoskiego rynku pracy - realizują projekty ERASMUS+ i PO WER.

Z ZSEiT na praktyki do Itzehoe

06.03.2019
3 marca 2019 roku sześcioro uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku rozpoczęło podróż na praktyki do partnerskiego miasta Itzehoe i partnerskiej szkoły Regionales Berufsbildungszentrum des Kreises Steinburg.

Uczniowie ZSEiT w Warszawie

04.03.2019
W ostatnim tygodniu lutego klasa I i II LO o ukierunkowaniu obronnym z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku uczestniczyła w wycieczce do Warszawy. Celem wyjazdu było zwiedzenie reaktora MARIA, Wojskowej Akademii Technicznej oraz wystawy Niewidzialna.

XXIX Olimpiada Teologii Katolickiej

01.03.2019
Dnia 27 lutego 2019 w Elblągu odbył się etap diecezjalny XXIX Olimpiady Teologii Katolickiej, w którym uczennica Sandra Szpilka z klasy IV technikum zajęła 5 miejsce.

Medale lekkoatletów z ZSEiT

20.02.2019
W dniu 15.02.2019 r. na obiektach MOSiR w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa SZS w skoku wzwyż, pchnięciu kulą i indywidualnych zimowych biegach przełajowych.

strona: 2 / 36