Strona główna › Szkolne aktualności

Uczniowie ZSEiT na Mistrzostwach Województwa

10.06.2019
Ostatnim akcentem szkolnych zawodów lekkoatletycznych dla uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku były Mistrzostwa Województwa w indywidualnej lekkiej atletyce, które odbyły się 4.06.2019 r. na stadionie OSiR w Lubawie.

ZSEiT nagradza najlepszych

10.06.2019
4 czerwca br. uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku uczestniczyli w wycieczce do Gdańska.

Z hiszpańskiej Malagi do ZSEiT

07.06.2019
„POZNAJEMY SMAKI EUROPY” to projekt realizowany w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku w latach 2018-2020 w ramach programu Erasmus Plus Akcja 1: Mobilność Edukacyjna.

Powrót uczniów ZSEiT z Rimini

06.06.2019
Słoneczna pogoda powitała na lotnisku Warszawa Modlin uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku wracających z Włoch.
więcej ›

Licealiści z ZSEiT  na stacji meteorologicznej

Licealiści z ZSEiT na stacji meteorologicznej

05.06.2019
Dnia 03.06.2019 uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku pod kierunkiem nauczycielki geografii p. Barbary Żak gościli na Stacji Kompleksowego Monitoringu Środowiska „Wysoczyzna Elbląska”. Stację tę prowadzi uczeń ZSEiT Maciej Szulfer.

ZSEiT na pożegnaniu Polskiego Kontyngentu Wojskowego Łotwa

04.06.2019
W piątek 31 maja br. na placu apelowym 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej odbyła się uroczystość pożegnania żołnierzy V zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego Łotwa.

Medale lekkoatletów z ZSEiT

31.05.2019
Z dobrej strony zaprezentowali się uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku podczas zawodów Licealiady Powiatowej 2018/2019 w lekkiej atletyce indywidualnej.

ZSEiT na  zawodach sportowo-obronnych

ZSEiT na zawodach sportowo-obronnych

29.05.2019
Wojewódzki Sztab Wojskowy w Olsztynie oraz 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana zorganizowały zawody sportowo–obronne będące jednocześnie wojewódzkimi eliminacjami do V Centralnego Zlotu Klas Mundurowych 2019.
więcej ›

Z ZSEiT na zajęcia geografii w terenie

28.05.2019
Zgodnie z założeniami podstawy programowej uczniowie klasy II LO w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku brali udział w zajęciach terenowych z geografii.
więcej ›

„Gorący” obóz szkoleniowy mundurowych z ZSEiT

27.05.2019
Żołnierskie szczęście dopisało uczniom I klasy liceum o ukierunkowaniu obronnym z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku, którzy w dniach od 20 do 24 maja br. mieli doskonałą pogodę podczas inauguracyjnego obozu szkoleniowego.

strona: 3 / 29