Strona główna › Szkolne aktualności

Podsumowanie I półrocza w ZSEiT

12.02.2020
Początek drugiego śródrocza to czas na podsumowanie osiągnięć uczniów. 10 lutego 2020 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku odbył się apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2019/2020.

Karnawałowy Bal Charytatywny w ZSEiT

11.02.2020
Dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku mają zaszczyt zaprosić na wyjątkowy Karnawałowy Bal Charytatywny pod hasłem „Zawsze miej otwarte serce”, który odbędzie się 21 lutego 2020 r. w siedzibie szkoły.

Kadeci ZSEiT na XI Grand Prix Elbląga

10.02.2020
W dniu 08.02.2020 r. odbyła się V runda XI Grand Prix Elbląga w Biegu na Orientację.

Uczniowie ZSEiT na targach rolniczych POLAGRA w Poznaniu

20.01.2020
17 stycznia 2020 r. uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Rolniczych POLAGRA 2020 w Poznaniu.

Pracowicie przed feriami w ZSEiT

17.01.2020
Z informacji udostępnionej na stronie www.perspektywy.pl wynika, że Technikum nr 2, funkcjonujące w Zespole Szkół Technicznych i Ekonomicznych w Pasłęku, w którym uczniowie kształcą się w kierunkach: technik ekonomista, żywienia i usług gastronomicznych, agrobiznesu, przetwórstwa mleczarskiego, znajduje się na liście najlepszych techników w Polsce!
więcej ›

Sukces Technikum nr 2 w Pasłęku w Rankingu Liceów i Techników „Perspektywy 2020”

15.01.2020
W dniu 9 stycznia 2020 r. na oficjalnej gali w auli Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, jak również na stronie Internetowej Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” ogłoszono wyniki XXII Rankingu Liceów i Techników „Perspektywy 2020”.

Studniówka w ZSEiT

14.01.2020
Studniówka to jedna z pierwszych, szczególnie ważnych uroczystości dla młodych ludzi, czekają na nią z utęsknieniem od pierwszych dni września. Tym bardziej, że "tę własną" przeżywa się tylko jeden raz w życiu. 11.01.2020 swój pierwszy bal mieli uczniowie klas maturalnych z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku.

Kadeci z ZSEiT na XI Grand Prix Elbląga

13.01.2020
W dniu 11.01.2020 r. odbyła się IV runda XI Grand Prix Elbląga w Biegu na Orientację, w której uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku.

Szkolenie chemiczne kadetów w ZSEiT

10.01.2020
Zgodnie z planem szkolenia w dniu 9 stycznia br. odbyło się szkolenie chemiczne kadetów drugiego rocznika w zakresie zakładania i zdejmowania maski przeciwgazowej MP-1 czyli maski nazywanej popularnie „słoń”.
więcej ›

Uczniowie ZSEiT poszarzają wiedzę o bankowości

20.12.2019
Tuż przed świętami, 18 grudnia klasa II technikum kształcącego w zawodzie technik ekonomista z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku odwiedziła placówkę GETIN BANK w Pasłęku.

strona: 3 / 23